NAJNOWSZE

piątek, 6 marca 2015

Przemyślny szlachcic...

Co powiecie na klasykę literatury? Proponujemy Wam konkurs, w którym do wygrania są aż trzy egzemplarze Don Kichota z Manczy!


Nagrody ufundował Dom Wydawniczy Rebis.


Aby móc wygrać książkę, wystarczy:

1. polubić fanpage Essentii i zaobserwować stronę
2. polubić fanpage Domu Wydawniczego Rebis
3. odpowiedzieć na krótkie pytanie konkursowe:

Czym jest dla Ciebie literatura?

Na zgłoszenia i odpowiedzi czekamy do 20 marca

Prosimy o podanie w komentarzu adresu e-mail :)

Ściskamy gorąco, życząc przyjemnej zabawy!

Share:

4 komentarze :

 1. Literatura jest dla mnie innym światem. Nowym wymiarem, w którym każdy znajdzie to, co w danej chwili jest jemu najbardziej potrzebne. Wędrówką pomiędzy literami, odległymi miejscami i bohaterami, którzy często są lepsi od ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Literatura jest dla mnie bramą do innego, magicznego świata, gdzie czas płynie inaczej, gdzie spełniają się marzenia i nie ma rzeczy niemożliwych. Tutaj wbrew prawom fizyki, możemy wznieść się do chmur, a za chwilę zstąpić na dno morza. Możemy oddać się największym szaleństwom, bez ponoszenia konsekwencji i wyrzutów sumienia. Być kim tylko chcemy i gdzie pragniemy, wcielać się w tysiące postaci, odkrywać niesamowite tajemnice i przeżywać niezliczone przygody. Literatura to podróż bez biletu, bez zamartwiania się o bagaż i rozkład jazdy, to szalony lot ku marzeniom.
  Jest niczym nowe życie, które otrzymujemy, za każdym razem, gdy bierzemy w dłonie nową książkę.

  anikm@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie literatura jest jak spotkanie z najlepszym przyjacielem <3 Potrafi dobrze doradzić, zmusza do refleksji, dzięki niej mogę codziennie przeżywać nową historię, która zajmuje mi czas i nie pozwala myśleć o swoich problemach. To idealne towarzystwo na chandrę, ale również na szczęśliwe dni. Książki to dla mnie podróż z przyjacielem w nieznane i odkrywanie nowych lądów. A co jest w tym wszystkim najpiękniejsze, że zawsze są przy mnie bez względu na okoliczności lub porę roku i wiem, że mnie nie opuszczą na długo po przeczytaniu i odłożeniu na półkę :)

  Pozdrawiam
  sylwka.sk91@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates