NAJNOWSZE

poniedziałek, 28 lipca 2014

Kobiety To Czytają!

Promuj książki u boku Magdy Kumorek!

Zapisałaś się już do Klubu Kobiety To Czytają? Masz jedyną i niepowtarzalną okazję, aby razem z Magdą Kumorek, ambasadorką Klubu, wystąpić w spocie promującym najnowszą klubową książkę, Miasto z lodu Małgorzaty Wardy.  


Wszystko, co trzeba zrobić, to przekonać jurorów, że to właśnie Ciebie powinni zaprosić do udziału w spocie. W jaki sposób? Dowolny. Możesz przygotować tekst, zdjęcie, nagranie video, rysunek. Organizatorzy konkursu liczą na inwencję czytelniczek, które już nieraz udowodniły, że kobietom czytającym nie brakuje kreatywności.
Konkurs został ogłoszony z okazji 1. urodzin istnienia Klubu. Nagrodą główną jest udział €“ wraz z Magdaleną Kumorek w filmie promującym Miasto z lodu, najnowszą powieść Małgorzaty Wardy. Nagranie odbędzie się jeszcze w sierpniu w Warszawie, a organizatorzy zobowiązują się do pokrycia kosztów przejazdu i jednego noclegu.

Odpowiedzi konkursowe należy przesyłać do 3 sierpnia 2014 roku (do godz. 23:59), wyniki zostaną ogłoszone już 6 sierpnia. Powodzenia!

Oto spot promujący poprzednią książkę wydaną w ramach Klubu Kobiety to Czytają!:

Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć na www.kobietyToCzytaja.pl
Klub Kobiety To Czytają! powstał w sierpniu 2013 z inicjatywy wydawnictwa Prószyński i S-ka. Jak zapewniają jego twórcy, Kobiety To Czytają! jest pierwszym w Polsce wirtualnym klubem dyskusyjnym otwartym dla wszystkich kobiet. Odwiedź klubowy fanpage www.facebook.com/klubKobietyToCzytaja


Informacja prasowa przesłana przez specjalistę ds. promocji wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Share:

Prześlij komentarz

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates