NAJNOWSZE

wtorek, 9 grudnia 2014

Młodzieżowa GwiazdkaJeśli na Święta pragniecie obdarować książką fankę młodzieżowych seriali i powieści, to spójrzcie na propozycje wydawnictwa Feeria. Na grudzień przygotowało ono premiery książki Lei Michele oraz nowej sagi twórców Pięknych istot.

źródło

Tytuł: Piękna i ambitna. Mój styl

Autor: Lea Michele
Gatunek: poradnik
Liczba stron: 208
Data premiery: 3 grudnia 2014 r.


Poradnik Lei Michele, gwiazdy serialu Glee. Aktorka dzieli się w nim swoimi doświadczeniami oraz radami dotyczącymi zdrowego stylu życia. Wskazuje nie tylko, jak dbać o urodę i odnaleźć się w świecie mody, ale także jak zachować wewnętrzną siłę. Opowiadając o własnych losach, uczy, jak stawiać czoła wyzwaniom i przezwyciężać trudności, aby osiągnąć sukces i w pełni korzystać z życia.

Pierwsza książka Lei Michele to połączenie pamiętnika, poradnika i modowego przewodnika. Nie wróżę tej zbiorczej pozycji wielkiego sukcesu w naszym kraju – Glee swoje chwile popularności przeżyło kilka lat temu i teraz odgrywa znacznie mniejszą rolę na tłocznym telewizyjnym rynku. O samej Michele mówiło się ostatnio jedynie w kontekście jej młodo zmarłego partnera – zarówno w serialu, jak i w życiu – Cory’ego Monteitha. Natomiast sama forma z cyklu: jak się nie przejmować i odnaleźć wewnętrzną siłę wydaje się mało interesująca.źródło
Tytuł: Niebezpieczne istoty

Autor: Kamil Garcia, Margaret Stohl
Gatunek: fantasy
Liczba stron: 320
Data premiery: 3 grudnia 2014 r.


Ridley to bardzo niegrzeczna dziewczynka. Nie można ufać nie tylko jej, ale nawet sobie samemu, gdy znajduje się w jej pobliżu. Jej partner Link to rockowy muzyk. Para wyjeżdża razem do Nowego Jorku, gdzie chłopak chce rozpocząć karierę. Wkrótce okaże się, że może to być ich ostatnia podróż, bo cena za ich życie jest bardzo wysoka…

Niebezpieczne istoty inaugurują nową serię, będącą spin-offem znanych wśród nastolatków Pięknych istot. To niezła powieść dla młodzieży, której głównym atutem jest to, że wciąga w świat przedstawiony. Tempo akcji utrzymuje się na stałym poziomie, by pod koniec przyspieszyć i zostawić czytelnika z odwiecznym pytaniem: co dalej? Oprócz fantasy znajdą się w tej pozycji także wątki sensacyjne i kryminalne.

Share:

1 komentarz :

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates