NAJNOWSZE

poniedziałek, 9 marca 2015

Poniedziałkowe śledztwa

źródło
Kochani czytelnicy spragnieni wszelkich książkowych ciekawostek!


Przybywam z niezwykle ważną misją polegającą na zjednoczeniu autorów z wszelkimi książkoholikami i złączeniu ich w jedną wielką rodzinę. Czy mi się to uda – pomyślicie, zapytacie. Przekonajcie się sami. 

Artykuły w ramach Poniedziałków literackich – jak sugeruje tytuł – będą pojawiać się w każdy poniedziałek miesiąca o godzinie 18.00 i opisywać, analizować zachowanie, twórczość, życie współczesnych autorów różnorodnych gatunków literackich. Niczym prawdziwi dziennikarze czy fotoreporterzy będziemy śledzić losy ukochanych twórców, niepostrzeżenie wkraczając w ich zarówno literackie, jak i rzeczywiste światy. Staniemy się mini Sherlockiem Holmesem – ciekawskim, czasem przejawiającym brutalność człowiekiem. Będziemy podążać za nimi krok w krok, dzięki czemu zaczniemy sypać ciekawostkami jak z rękawa.

Zapraszam wszystkich Sherlocków do uczestniczenia w nowym, literackim śledztwie. Pamiętajcie, że nasze tajne zgrupowania będą odbywać się w każdy poniedziałek. Obecność obowiązkowa dla osób łaknących tajemniczych faktów dotyczących twórców. To do poniedziałku!  

Share:

6 komentarzy :

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates