NAJNOWSZE

środa, 26 sierpnia 2015

Diabeł powraca, a z nim jego... demony

źródło


Adrian Bednarek powraca z nową powieścią, od której już niedługo nie będziesz się mógł oderwać.


Kuba Sobański, znany z Pamiętnika diabła, powraca, ale już nie jest studentem, lecz pracuje w kancelarii adwokackiej i pnie się po szczeblach kariery. Sprawa, do której zostaje zaangażowany, ma spowodować, że wyniesie się na jej wyżyny. Osobiście ma bronić Rozpruwacza z Krakowa, ale niespodziewanie budzą się demony przeszłości, które mogą pokrzyżować jego plany. Musi działać z rozwagą, ale nie potrafi zapanować nad żądzą, która kieruje jego życiem. Staje się nieostrożny, a to może doprowadzić tylko do jednego. Odkrycia prawdziwego Rzeźnika Niewiniątek, który nigdy nie został tak naprawdę złapany.

Proces diabła to nie zwykły thriller, ale książka budząca w czytelniku wulkan emocji. To rzut oka w psychikę mordercy, zgłębienie jego najskrytszych pragnień, motywów, uczuć i w końcu walka z powracającym wciąż szaleństwem, która przesądzi o losach nie tylko jednego człowieka. To opowieść o bezsilnych próbach odzyskania normalności w świecie przepełnionym złem i strachem. Adrian Bednarek stworzył mordercę, do którego się przywiążesz! Brzmi to dziwnie? Cóż... taka jest prawda. Kuba Sobański, morderca i narrator w jednej osobie, budzi w czytelniku skrajne emocje. I choć ten wie, że powinien nienawidzić złoczyńcy, w głębi duszy cicho mu kibicuje. 

Jeśli chcecie wiedzieć, jak potoczyły się losy głównego bohatera oraz czy jego uczynki ujrzały światło dzienne, musicie przeczytać Proces diabła. To może być jedyna okazja, by poznać, co tak naprawdę czuje i myśli prawdziwy morderca. Będziecie mogli osądzić, co jest gorsze – diabeł czy jego... demony. Gwarantuję, że nie będziecie mogli się oderwać! 

Share:

Prześlij komentarz

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates