NAJNOWSZE

wtorek, 1 lipca 2014

Jak poprawić niską samoocenę

źródło
Co wydawnictwo Feeria proponuje na słoneczne lipcowe dni? Tylko jedną książkę, ale za to taką, która może całkowicie odmienić Wasze życie.źródło
Tytuł: 6 filarów poczucia własnej wartości

Autor: Nathaniel Branden
Gatunek: poradnik psychologiczny
Liczba stron: 336

Psychoterapeuta Nathaniel Branden przedstawia sześć filarów poczucia własnej wartości tym, którym niska samoocena przeszkadza w codziennym życiu. Według niego są to praktyki świadomego życia, samoakceptacji, odpowiedzialności za siebie, asertywności, życia celowego i integralności uczuciowej.

Wydaje się, że zewsząd otaczają nas ludzie narcystyczni i zakochani we własnym ego. Znacznie cichsi są jednak ci, którym wypowiedzenie słów Jestem w tym dobry nigdy nie przejdzie przez gardło. Z pomocą przychodzą im twórcy wszelkiej maści poradników, a oto jeden z nich. Zalecenia Brandena nie są może zbyt odkrywcze, pisarz nie ujawnia nieznanych nikomu tajemnic, ale w prosty i pełen konkretów sposób przedstawia przydatne rady na bardzo ważny temat. Autor starał się ze swoją książką dotrzeć do jak największego grona czytelników, dlatego Sześć filarów poczucia własnej wartości może przeczytać zarówno uczeń, student, jak i nauczyciel.

Share:

3 komentarze :

 1. Odpowiedzi
  1. Mnie również szczerze mówiąc...

   Usuń
  2. Może niedługo obie będziecie miały okazję je trzymać w rękach :)

   Usuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates