NAJNOWSZE

środa, 26 marca 2014

Połączmy się pasją!


Od wczoraj na portalu www.ekulturalni.pl każdy może dowiedzieć się, jaką wspaniałą rodzinę tworzymy.
"Jesteśmy raczkującą redakcją internetową, co nie oznacza wcale, że zwalniamy tempo - wręcz
przeciwnie: lecimy jak burza!
Istniejemy od 31 października 2013 r., jednak własną, uaktualnioną stronę posiadamy od 1 marca br.
Początkowo obie pisałyśmy opowiadania na facebookową stronę Fiszka na każdy dzień (obecnie: Zaczytani & Zapisani) i publikowałyśmy je wraz z krótkimi sentencjami. Z czasem zapragnęłyśmy jednak czegoś większego - czegoś, co pozwoliłoby rozwinąć się na dobre.
Tak oto powstała Essentia, czyli wszyscy o wszystkim - redakcja internetowa zrzeszająca młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja i chęć robienia czegoś dla innych, a przede wszystkim dla siebie!
Jak nazwa wskazuje – WSZYSCY piszą tu o WSZYSTKIM (i... dla wszystkich :)).
A dlaczego Essentia?
Nasza redakcyjna rodzinka na pozór wydaje się skromna, jednak jeśli przyjrzeć się jej z bliska – wcale taka nie jest. Redaktorzy przydzieleni są do działów według własnych zainteresowań – od literackich, przez filmowe, muzyczne, sportowe, aż po hobby i wolontariat.
Panem i władcą każdego działu jest główny redaktor – czuwający nad poczynaniami redaktorów. Redaktorzy współpracują ze sobą w celu stworzenia czegoś pełnego. Ponadto każdy członek Redakcji może liczyć na pomoc i wsparcie (również duchowe) Wielkiej Trójcy - korektorek, które są otwarte na każdą prośbę – poradzą, poprawią i sprowadzą na dobrą drogę do osiągnięcia zamierzonego celu.
Ostatnio podjęłyśmy współpracę recenzencką z dwoma wydawnictwami (Znak i Egmont), wciąż oczekujemy na odpowiedzi od pozostałych wydawców.
Jeśli lubisz pisać na różne tematy i chcesz podzielić się z ludźmi tym, co Cię interesuje - napisz do nas na essentia_redakcja@op.pl, a staniesz się członkiem naszej ukochanej rodziny.
Informujemy również, że w ramach redakcyjnej działalności stworzyłyśmy także projekt Latająca korekta jako pomoc dla bloggerów i nie tylko. Szczegóły na naszej stronie redakcja-essentia.blogspot.com. Możesz również skontaktować się z nami na Facebooku (Redakcja Essentia).

JESTEŚMY KULTURALNI!
Redaktor naczelne
rodzinki Essentia.


I Ty pokaż, że jesteś z nami!

Share:

Prześlij komentarz

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates