NAJNOWSZE

środa, 16 kwietnia 2014

Z koszyczkiem w ręku

źródło
Drodzy czytelnicy,


z okazji zbliżających się świąt Wielkiejnocy pragniemy życzyć Wam wszelkiego dobra, zdrowia, spokoju, czasu spędzonego w domowym zaciszu i serdecznych uśmiechów wymienionych z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.Kochani,

nasza redakcja istnieje już od sześciu miesięcy. Korzystając z okazji, chcemy serdecznie podziękować za odwiedzanie naszego bloga, za opinie – zarówno te pozytywne, jak i negatywne – oraz wsparcie, ale przede wszystkim za Waszą obecność, bo bez Was to wszystko nie miałoby głębszego sensu.

Słowa podzięki kierujemy również w stronę tych, którzy zdecydowali się podjąć z nami współpracę mimo naszego tak krótkiego "stażu". Wydawnictwa takie jak Muza, Egmont, Znak, PWN, SQN, Nasza Księgarnia, Świat Książki oraz księgarnia Matras przyczyniły się do naszego rozwoju, pozwoliły nam rozwinąć skrzydła i z nadzieją spojrzeć w przyszłość – WSPÓLNĄ przyszłość.

Szanowni Państwo, dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem!


Wesołych Świąt!


Redaktorzy
oraz
Zarząd

Share:

Prześlij komentarz

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates