NAJNOWSZE

wtorek, 24 czerwca 2014

Jak to jest mieć Tatuaż z lilią...

źródło
Kochani, 

we współpracy z Wydawnictwem Feeria organizujemy konkurs, w którym nagrodą jest egzemplarz najnowszej powieści Ewy Seno Tatuaż z lilią

Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu pod tym postem odpowiedzieć na pytanie 

jaką literaturę lubisz? 

oraz podać swój adres e-mail. 


Konkurs trwa od 25 czerwca do 2 lipca br. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Share:

16 komentarzy :

 1. Młodzieżową a najlepiej jeśli jest ona autorstwa Polskiej Autorki/Autora :)
  g17a2012@02.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaczytuje się fantastyką :)
  Pozdrawiam Sylwia
  sylwka.sk91@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam czytać fantastykę i kryminały, ale nie gardzę innymi gatunkami, jeżeli tylko wpadną mi w ręce. Kocham czytać, dlatego najważniejsze dla mnie jest to, aby były literki. :)
  ola19937@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię książki fantastyczne, ale nie pogardzę dobrą książką młodzieżową. ;)
  aniatomoja2mama@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem powinno się szanować każdy rodzaj literatury, ponieważ ktoś spędził długie godziny pisząc książkę i wydał mnóstwo pieniędzy, żeby zrealizować swoje marzenia - także czytam wszystko, co mi wpadnie w ręce, ale zakochana jestem po uszu we fantastyce.

  agido16@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Mogłabym napisać każdą, bo z ciekawości przeczytam wszystko, ale określę to tak - taką, która zasługuje na uwagę, wzbudza zainteresowanie i daje do myślenia, a później pozostawia ślad w pamięci:)

  krokusowe.przemyslenia@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja wprawdzie jestem molem książkowym i mam na koncie obalonych
  kilka Literackich Klasyków oraz mam to szczęście posiadania niektórych z nich.
  iwonaborowska.225@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Moją ulubioną literaturą jest fantastyka oraz Romans/Dramat. Krótko i na temat. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Email: MattCedro@wp.pl

   Usuń
 9. To zależy od nastoju...Gdy jest mi smuto to lubię poczytać coś wesołego a gdy mam za dużo energii to lubię się trochę pokryminałować:)a i fantastyka jakąś fajna nie pogardzę:)
  izawol@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Książka to książka. Każda historia jest piękna na swój sposób. Zadowolę się każdym rodzajem byle tylko historia, którą opowiada autor mnie pochłonęła i pozwoliła bym zapomniała o otaczającej mnie monotonii oraz szarości.
  Nie potrafię wybrać bowiem mój wybór byłby oszustwem. Nie potrafię się ograniczać jeżeli w grę wchodzą takie cuda jak książki. Dlatego wybieram wszystkie gatunki :)
  shatterme@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Ostatnio pokochałam książki obyczajowe polskich pisarek, w niesamowity sposób opisują ludzi i ich perypetie, którzy żyją w tym samym kraju co my. Jeśli chcę przeżyć mocniejsze emocje i poczuć wartką akcję to sięgam po książki sensacyjne lub kryminalne. Zdarz mi się także łapać za młodzieżówki w stylu New Adult albo Fantasy, dzięki którym zapominam o realnym świecie, a pochłania mnie życie pełne magii i wielkiej miłości. Mimo wszystko jeśli wpadnie mi do rąk książka z innej kategorii, a okładka lub opis mnie zaintryguje, to także ją chętnie pochłonę.

  ksuchorz@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubię literaturę oryginalną, ponieważ imponują mi autorzy, którzy nie wykorzystują popularnych w danym momencie schematów.

  mary00614@gmail.com :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Lubię antyutopię, dystopię, oraz paranormal romance, ponieważ te książki mają w sobie pewien urok, który sprawia, że wciąż po nie sięgam i jeszcze ani razu mi się nie znudziły.

  kmka1296@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates