NAJNOWSZE

poniedziałek, 2 czerwca 2014

Kto z Was nie wyjdzie dziś z pustymi rękami...?

Nadszedł 2 czerwca, czyli dzień ogłoszenia wyników konkursu "Nie wychodź z pustymi rękami", w którym główną nagrodą jest Edycja tekstów językoznawcy Adama Wolańskiego.


Przedstawicielka Wydawnictwa Naukowego PWN wybrała trzy osoby spośród zgłoszonych, a redaktor naczelna Redakcji Essentia podjęła ostateczną decyzję.

Wybierając zwycięzcę konkursu, brałyśmy pod uwagę uzasadnienie odpowiedzi na pytanie, dlaczego właśnie dana osoba powinna wygrać tę książkę.

Nie będziemy trzymać Was dłużej w niepewności.

Organizatorki konkursu ogłaszają, co następuje.Zwyciężczynią konkursu zostaje...


MARTA TABAKOWDoceniłyśmy Twoje ogromne zamiłowanie do języka polskiego oraz poruszenie, że w tych czasach język polski zaczyna zanikać i należy go pielęgnować. Mamy nadzieję, że będziesz korzystała z poradnika często oraz życzymy sukcesów!


Na wyróżnienie zasługują również


ŻANETA BARSKA

oraz


MAGDALENA BASSEVILLE LIPKA!


Niestety nie możemy Was nagrodzić, ponieważ zwycięzca jest jeden, ale postanowiłyśmy o Was wspomnieć i docenić Wasze zaangażowanie.Dla nas wszyscy jesteście wygrani, dlatego że walczyliście, a słynna sentencja św. Augustyna głosi, że dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!*Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszenia i już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez naszą redakcję.


Marto, będzie nam bardzo miło, gdy po zapoznaniu się z Edycją tekstów zgodzisz się zamieścić własną recenzję na naszej stronie :)


Recenzja redaktor naczelnej Klaudii Raflik dostępna tutaj Nie tylko dla językoznawców

Organizatorzy

Redakcja Essentia

* inne cytaty św. Augustyna zawarte na stronie www.cytaty.info

 Share:

4 komentarze :

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates