NAJNOWSZE

wtorek, 9 września 2014

Konkurs z nowościami

Kochani,

mamy dla Was kolejną propozycję konkursu. Tym razem we współpracy z wydawnictwem ZYSK i S-ka.

Zaprezentowane poniżej tytuły to nagrody konkursowe, które możecie zdobyć.


Aby móc wygrać którąś z wymienionych książek, należy:

1. zgłosić się 
2. podać swój adres e-mail
3. podać tytuł książki
4. odpowiedzieć na pytanie konkursowe

Dlaczego akurat do Ciebie powinna trafić ta książka? Na wszystkie zgłoszenia i odpowiedzi czekamy od dziś do 15 września.Fundatorem nagród jest 


Dziękujemy!

Share:

3 komentarze :

 1. Zgłaszam się :)
  E-mail: sylwka.sk91@wp.pl
  Chciałabym przeczytać: "Mój przyjaciel Meaulnes"
  Jak patrzę na okładkę tej książki, to mnie magnetyzuje, wręcz przyciąga i kusi, aż chce się ją mieć na własność. Wzięłabym ją do ręki, nalała całą wannę wody z pachnącą pianą, lampkę wina i zatapiałabym się w tej książce cała. Dla takiej książki trzeba stworzyć specjalny klimat, ja bym na pewno to zrobiła I książkę chcę mieć bo uwielbiam takie historie, zapowiada się bardzo, ale to bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się
  E-mail: seba-cz99@wp.pl
  Chciałbym wygrać: "Wyspa na Prerii"
  Lubię książki wartościowe, a ta wydaje się nią być. Książki przygodowe, dzikie i egzotyczne są dla mnie, więc umiałbym znaleźć im idealne miejsce między innymi powieściami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się i ja :)
  Marzę o "Mój przyjaciel Meaulnes" :)
  Bardzo chciałabym przeczytać tę książkę, ponieważ czytanie daje mi ogromnego kopa, a dla mnie "książki są narkotykiem, którego nie można przedawkować" (Karl Lagerfeld). Jest to na pewno cudownie oryginalna, czarujące powieść, w której jest TO COŚ co mnie przybije do krzesła, kanapy, poręczy w autobusie, gdziekolwiek tę książkę będę czytała. Choćby na kilka chwil. Po przeczytaniu recenzji wiem, że ta książka ma pewną wartość dodaną, poznawczą, wniesie w moje życie coś ważnego. Jednym okiem wchodzi, drugim nie wychodzi, zahacza mocno o mózg. Książki są dla mnie oknem na świat, które zawsze nastraja mnie pozytywnie :)
  Pozdrawiam, Aneta, anetapachurka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates