NAJNOWSZE

piątek, 12 września 2014

Leń i jednocześnie pracuś

źródło
Kochani, 

z racji tego, że rozpoczął się rok szkolny i większość z Was, w codziennym natłoku nauki i odrabiania prac domowych, zapewne może tylko pomarzyć o wolnym czasie, postanowiliśmy stworzyć w Redakcji dwie nowości. Pierwszą jest Leniwa Essentia, czyli cisza (przez cały dzień nie zostanie opublikowany żaden tekst), która ma Wam ułatwić przyswojenie sobie tekstów napływających przez cały tydzień. Niedziela jest dniem, który poświęca się rodzinie, owszem. Mamy jednak nadzieję, że Leniwa Essentia stworzona z myślą o tych, którzy jedynie przeglądają stronę, nie mogąc pozwolić sobie na dłuższe zagłębienie się w poszczególne teksty, sprawdzi się i w Waszych oczach zda egzamin. 

Drugą nowością, która powstanie w Redakcji, jest Migawka (nazwa wymyślona przez naszą kochaną specjalistkę ds. promocji, Kasię). Celem owego projektu jest krótkie przypomnienie tekstów, które pojawiły się w ciągu tygodnia, tak aby przybliżyć Wam ich treść i uniknąć sytuacji ich tzw. zapomnienia i przedawnienia. Każdy redaktor Essentii wnosi do niej coś nowego, niepowtarzalnego i niezwykłego. Recenzenci są nieodłączną częścią Wielkiej Rodziny Essentii. Dzięki nim Redakcja ma szansę się rozwijać i zachęcać czytelników do jej odwiedzania. 

Innowacje zostały wprowadzone zgodnie z analizą wyników sondy, z której jasno wynika, że w Essentii brakuje nowych pomysłów, a więc się ich domagacie (i słusznie, bo ocena czytelników jest najlepszą oceną, jaka może się przytrafić). 

Mamy nadzieję, że zachęcimy Was do częstszego odwiedzania naszej strony. Wszelkie uwagi zgłaszać możecie na adres essentia_promocja@op.pl. Kasia i Kamil na pewno odpowiedzą na Wasze maile i przyjmą słowa krytyki, a jako społeczność postaramy się Wam wszystkim dogodzić, choć wiemy, że zawsze znajdzie się ktoś, kto nasz pomysł skrytykuje. Nie boimy się wyzwań. Jesteśmy po to, by coś zmieniać. Zmiany są potrzebne! 

Oba projekty rozpoczną się w październiku. 

Ściskamy gorąco!

Share:

Prześlij komentarz

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates