NAJNOWSZE

sobota, 1 listopada 2014

Comedy Central

Serialomaniacy!

Dziś mam dla was trochę inne propozycje, do których możecie zaglądać bez konieczności szukania odcinków w Internecie. Macie możliwość zobaczenia ich w telewizji, a dokładniej: na kanale Comedy Central. Wszystkie seriale są pełne humoru, więc myślę, że długo nie będzie trzeba was przekonywać, abyście zwrócili na nie swoją uwagę. 


1. Teoria wielkiego podrywu

źródło
Leonard i Sheldon mieszkają razem, a ich miłością jest fizyka. Mają problem z nawiązywaniem relacji męsko-damskich. Gdy do mieszkania obok wprowadza się Penny, Leonard otrzymuje szansę na odwrócenie swoich dotychczasowych porażek z kobietami. A Sheldon? Dalej woli spędzać czas ze swoimi najlepszymi znajomymi  kujonami.

2. Jak poznałem waszą matkę
źródło
Ted Mosby postanawia opowiedzieć swoim dzieciom historię poznania ich matki. Opowieść zaczyna się kiedy 27-letni Ted, samotny architekt, mieszkający z dwójką przyjaciół Marshallem i Aldrin, postanawia się ustatkować. W poszukiwaniu tej jedynej pomaga mu znajomy Barney Stinson.

3. Przyjaciele

źródło
Rachel ucieka sprzed ołtarza. W swojej sukni ślubnej wchodzi do kawiarni gdzie spotyka swoich przyjaciół, Monicę,  Rossa, Phoebe, Chandlera i Joeya. Rachel wprowadza się do Monici i od tej pory losy przyjaciół są ze sobą związane. 
4. Dwóch i pół

źródło
Charlie to czterdziestoletni kobieciarz, którego życie zawodowe jest równie dobre jak powodzenie u kobiet. Jego brat Alan przeżywa rozwód, traci dom i musi wprowadzić się do Charliego. Alan w połowie sprawuje opiekę nad swoim synem, Jake spędza przeważnie weekendy u ojca. Charlie ma kłopot z sąsiadką, która po nieudanym romansie wciąż go nachodzi. A Berty  pomoc domowa  nie pozwala mu na chwile wytchnienia. 5. Jeden gniewny Charlie 

źródło
Charlie jest psychologiem. Pracuje w więzieniu, a także prowadzi terapię w swoim domu dla czwórki pacjentów: Nolana, Eda, Patricka i Lacey. Charlie jest rozwiedziony i ma nastoletnią córkę, która nie ułatwia mu życia. Na co dzień spotyka się z koleżanką po fachu, która pomaga mu w różnych sytuacjach. 


Jak już wcześniej wspomniałam, możecie podawać swoje sugestie, a ja chętnie poszerzę swoje horyzonty. Piszcie na adres redakcyjny: essentia_redakcja@op.pl lub w komentarzach, a w następnym artykule uwzględnię wasze propozycje.

Share:

1 komentarz :

  1. Jeśli chodzi o "Jak poznałem waszą matkę" to Aldrin to nazwisko Lilly.

    OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates