NAJNOWSZE

czwartek, 13 listopada 2014

Czy naprawdę chcesz być perfekcyjną kobietą?

Perfekcyjna kobieta to suka
źródło
Która z nas nie marzyła skrycie, by być perfekcyjną. Która z nas nie zadręczała się wymyślaniem sobie od idiotek tylko dlatego, że porównywała się z kimś, kto wydawał się bez skazy?


Zdradzimy wam tajemnicę: 

Perfekcyjne kobiety  te, którym tak zazdrościmy i którymi chcemy być  to suki.

Najwyższy czas zaakceptować prostą prawdę i odpowiedzieć sobie na pytanie:

Czy chcemy nimi być?
NIE!

Poradnik został opracowany przez siostry bliźniaczki, Anne-Sophie i Marie-Aldine Girard, które postanowiły przekazać wszystkim kobietom jakże istotną prawdę: akceptacja własnej nie perfekcyjności jest kluczem do sukcesu.

To prawda! Niestety zamiast tego marnujemy nasze życie na dążenie do dorównania pięknym kobietom z najlepszych magazynów, komedii romantycznych, seriali telewizyjnych, a także tym, które spotykamy w pracy, na uczelni, w szkole lub nawet zupełnym nieznajomym, które mijamy na ulicy. Tak się staramy, a mimo to nadal czujemy się od nich gorsze..

Moje drogie czas z tym skończyć!
Perfekcyjna kobieta to taka, którą nigdy nie będziesz. I całe szczęście.
Poradnik składa się z 30 zasad, a także rad, testów, analiz i teorii. Pod powłoką powierzchowności książka ta skrywa wiele prawd, o których w codzienności zapominamy. Oczywiście nie każda z nas odnajdzie się w we wszystkich podanych przykładach, ale nie martwcie się. Każda z was odnajdzie się albo tu albo tam – wiem to z własnego doświadczenia.

Oprócz ciekawej i zachęcającej szaty graficznej, podnoszącego na duchu tekstu, Perfekcyjna... oferuje także dużą dawkę humoru. Nie obędzie się bez uśmiechu na twarzy albo potwierdzeń: rzeczywiście, to prawda.

7 faz rozstania? Dokładnie! Ten wątek również został poruszony przez siostry.

Drogie Panie, moją opinię poprę dowodami, abyście same zobaczyły namiastkę tego, co możecie znaleźć w tej książce:
 ZASADA nr 30 
Nie będziesz więcej mówić: Mam wielki tyłekBędziesz mówić: Mam tyłek jak Jennifer Lopez.
FACET MÓWI: Kocham kobiety, które mają krągłości.
FACET MYŚLI: Kocham duże cycki, a nie grube laski.                                    
FACET MÓWI: Zdzwonimy się. 
FACET MYŚLI: Nie zadzwonię do Ciebie (inaczej by powiedział Zadzwonię do ciebie). 

Teoria Scarlett Johansson (sformułowana przez autorki): 
(…) Przecież ta Scarlett nie ma w sobie nic wyjątkowego! Ma okrągłości, cellulit… (jak my, a co!). Bądźmy szczere, mijając ją na ulicy, mężczyźni nie poświęciliby jej ani jednego spojrzenia. A tymczasem zachowywała się jak obiekt erotycznych fantazji i stała się nim dla większości facetów. 

Poradnik ten był dla mnie ciekawą odskocznią od tradycyjnych książek. Szybko go pochłonęłam, ale uważam, że nie powinnyśmy wszystkiego brać do siebie. W końcu każdy jest inny, a sposób interpretacji zachowań, słów itp. zależy od indywidualnej jednostki. Jednak w rzeczywistości, choćby wielu ludzi zaprzeczało, Perfekcyjna... odsłania część prawdy, z której czasami nie zdajemy sobie sprawy.
  Jeśli nic ci nie wychodzi, jeśli twoje życie jest nudne jak flaki z olejem, spójrz w lustro, wyciągnij rękę i powiedz "Chodź, będziemy tańczyć!".

Share:

2 komentarze :

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates