NAJNOWSZE

piątek, 21 listopada 2014

Szkolna rzeczywistość

Serialomaniacy!

Już jakiś czas temu zaczęliśmy rok szkolny. Teraz pora pośledzić losy bohaterów seriali. Jak oni radzą sobie ze szkolnymi obowiązkami i problemami?
1. Awkward
źródło
Jenna – cicha, spokojna i wstydliwa dziewczyna – staje się nagle jedną z najbardziej popularnych osób w szkole. Dlaczego? Po niegroźnym wypadku, z którego wyszła bez szwanku, wszyscy myślą, że próbowała popełnić samobójstwo. Wieczorami Jenna daje upust swoim problem i rozterkom na swoim blogu.

2. Faking It
źródło
Hester High School nie jest zwykłym liceum. Hierarchia uczniów, którzy rządzą szkołą jest odwrócona. Jak zdobyć popularność? Dwie przyjaciółki, Karma i Amy, pragną znaleźć się na szczycie. Aby to osiągnąć są gotowe zrobić wszystko. Udają więc lesbijską parę, co nie jest łatwe, gdy zaczyna darzyć się drugą osobę uczuciem.

3. The Lying Game
źródło
Dwie siostry bliźniaczki zostają rozdzielone przy porodzie. Jedna trafia do zamożnej rodziny, a drugiej szczęście nie dopisuje. Emma i Sutton odnajdują się. Postanawiają odnaleźć swoją biologiczną matkę. Zamieniają się miejscami. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy Sutton może mieć kłopoty.

4. The Secret Life of the American Teenager
źródło
Amy podczas wakacyjnego obozu zachodzi w nieplanowaną ciążę. Ojcem dziecka jest szkolny playboy. Wieść o ciąży rozchodzi się w zaskakującym tempie. Czy dziecko może przeszkodzić w prawdziwej miłości? Jak pogodzić wychowanie potomka z nauką w liceum?


5. Greek
źródłoRusty przeprowadza się do akademika. Chłopak chce się pozbyć etykiety kujona i próbuje dostać się do bractwa. Jego siostra Casey należy już do bractwa Zeta Beta Zeta. Bardzo otwarta i towarzyska Casey jest przeciwieństwem brata.Jak już wcześniej wspomniałam, możecie podawać swoje sugestie, a ja chętnie poszerzę swoje horyzonty. Piszcie na adres redakcyjny: essentia_redakcja@op.pl lub w komentarzach, a w następnym artykule uwzględnię wasze propozycje.


Share:

5 komentarzy :

 1. Oglądała The lying game i żałuję, ze serial anulowali, bo wolałam jego niż Słodkie kłamstewka ;)

  http://pasion-libros.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdy byłam nastolatka uwielbiałam oglądać takie seriale. Teraz raczej nie za bardzo - uświadamiam sobie jak szybo czas mija :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Żadnego z tych seriali nie oglądam, ale przyjże się im bliżej i może któryś mnie zaciekawi ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie oglądałam ani jednego z ww. i raczej mnie nie ciągnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie szkoła to wciąż bieżący temat, więc z chwilą wolnego (a takowe mam jedynie w weekendy, jak wracam do domu) może postaram się jakiś obejrzeć :)
  No i poleciłabym 90210! Niestety już kończę, bo zaczynam 5 sezon...Oczywiście chodzi mi o spinoff, czyli tą nowszą wersję serialu :)

  OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates