NAJNOWSZE

czwartek, 26 lutego 2015

Wygrać miłość...

Kochani!

Zakończył się walentynkowy konkurs. Z pewnością jesteście ciekawi, komu z Was udało się wygrać cudowne literackie perełki. Wszyscy stworzyliście piękne obrazy miłości. (Chyba nawet zbyt piękne!)


Nie mogliśmy się zdecydować, komu przyznać nagrody, dlatego... postanowiliśmy przeprowadzić losowanie, żeby sprawiedliwie wyłonić zwycięzców i nikogo nie skrzywdzić.

Przejdźmy zatem do ogłoszenia wyników! :)


Miło nam poinformować, że

My trafi do...
Romy i Alain. Szalona miłość stanie się własnością...
Szczęśliwym zwycięzcą Miłości na szkle jest... 
Szczególnym zainteresowaniem cieszył się duet powieści Colleen Hoover – Pułapka uczuć oraz Nieprzekraczalna granica, które niedługo w swoich rękach będzie trzymać... 
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zwycięzcy otrzymają od nas maile z prośbą o podanie adresu do wysyłki książek. Pozostałych zapraszamy do śledzenia kolejnych konkursów organizowanych przez Essentię :)

Ściskamy gorąco!

Share:

5 komentarzy :

  1. Losowanie? Teraz, moim zdaniem uczestnicy powinni czuć się pokrzywdzeni. Wysilili się, stworzyli coś w nadziei, że zostanie doceniona ich praca. Nie zostały wybrane najlepsze, lecz przypadkowe. Oczywiście gratuluje wygranym, lecz moim zdaniem jak organizuje się konkurs powinno się, po wymogu napisania odpowiedzi na pytanie wybrać zwycięzców z najlepszą odpowiedzą, a nie poddać ich losowaniu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojej, ślicznie dziękuję!
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates