NAJNOWSZE

środa, 1 kwietnia 2015

Street art

źródło
W dzisiejszym poście chciałbym zaprezentować wam najbardziej oryginalną dziedzinę sztuki, czyli street art.


Street art tworzony jest przede wszystkim na ulicy. Głównie jest to graffiti, które, namalowane przez zawodowca, zachwyca tłumy ludzi. Każdy odbiera to inaczej. Tu nie ma reguł, za którymi trzeba podążać, zasad, których trzeba się sztywno trzymać. Wystarczy wziąć spray i... zacząć tworzyć coś, co staje się coraz bardziej popularne. Nie polega to na pisaniu przekleństw, co zdarza się w Polsce. Często wandalizm jest mylony z tą sztuką.
źródło
źródło
Znakomity jest także street art wykorzystujący 3D. Polega on na igraniu z zasadami perspektywy oraz iluzji optycznej. 


źródłoZnakomity jest także street art wykorzystujący 3D. Polega on na igraniu z zasadami perspektywy oraz iluzji optycznej. 
źródło
źródło


źródło

źródło


Share:

2 komentarze :

  1. Mnie się bardzo podoba tego typu wykorzystanie swojego talentu. Nawet w mojej rodzinnej wsi na blokowiskach jest graffiti. Amatorskie rzecz jasna, ale wyrażające to co autor miał na pyśli.

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacja, w pobliskim miasteczku też zauważyłam genialne graffiti z żołnierzami, upamiętniające Powstanie Warszawskie, podziwiam talent.

    OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates