NAJNOWSZE

wtorek, 31 marca 2015

Ludzie zawsze mówią: przysięgam, kiedy kłamią

Serialomaniacy!                                    

Po dużej dawce zagranicznych seriali mam dla was coś naszego, polskiego. Pewnie większość już znacie, ale nie szkodzi wam przypomnieć parę pozycji.


1. Prawo Agaty
źródło
Agacie Przybysz los rzuca kłody pod nogi. Z dyrektor działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym staje się osobą bezrobotną. Z pomocą przychodzi przyjaciółka, Dorota, która proponuje założenie własnej firmy. Przed koleżankami wielkie wyzwanie: czy uda im się odbić od dna i wznieść się na wyżyny zawodowe, jak i prywatne?2. Lekarze
źródło
Alicja Szymańska jest początkującym i ambitnym chirurgiem. Stara się o staż, którego jednak nie dostaje. Mało tego, jej ukochany ma inną wizję ich związku. Dlatego Dorota przeprowadza się do Torunia, gdzie w miejscowym szpitalu dostaje pracę i szansę na rozwój swojej kariery zawodowej. A także okazję na odnalezienie bratniej duszy.


3. Na dobre i na złe
źródło
Myślę, że każdy z nas zna ten serial lub słyszał o nim, ponieważ gości na ekranach od 15 lat.  Produkcja opowiada o życiu lekarzy w Leśnej Górze, gdzie muszą stawić czoła różnym chorobom, z którymi ich pacjenci się zmagają. W serialu nie zabraknie również miłosnych rozterek.4.Przyjaciółki
źródło
Cztery przyjaciółki znają się od czasów szkolnych. Spotykają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie zdają sobie sprawę, że potrzebują siebie nawzajem. Bizneswomen, bez szczęścia do mężczyzn, rozwódka z dzieckiem, kura domowa i fryzjerka z partnerem, któremu niespieszno do małżeństwa. Cztery różne kobiety, cztery różne życia, jedna przyjaźń.


5. Ojciec Mateusz
źródło
Ksiądz Mateusz dostaje pod opiekę niewielką parafię w Sandomierzu. Odkrywa swoje zdolności detektywistyczne i wraz z przyjacielem, policjantem Noculem rozwiązuje zagadki kryminalne miasta. Ksiądz pomaga swoim parafianom, a także turystom, którzy zatrzymują się w Sandomierzu.Możecie podawać swoje sugestie, a ja chętnie poszerzę własne horyzonty. Piszcie na adres redakcyjny: essentia_redakcja@op.pl lub w komentarzach, a w następnym artykule uwzględnię wasze propozycje.


Share:

1 komentarz :

  1. Moim zdaniem polskie seriale są beznadziejne i na siłe nagrywane. Szkoda pieniedzy na ich realizacje. To jest moje czysto subiektywne zdanie i oczywiście można, a nawet trzeba się z nim nie zgadzać : )

    OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates