NAJNOWSZE

niedziela, 8 listopada 2015

WYNIKI Umieść swojego ulubionego bohatera literackiego w swoim świecie


Pora na ogłoszenie wyników konkursu Zaproś bohatera literackiego do naszego świata – ostatniego konkursu rocznicowego!


I MIEJSCE 

zajmuje

Zosia Samosia 

Zosia wykazała się wielką empatią. Ma idealny plan na życie dla swojej ulubionej bohaterki, jednakże nie brakowałoby w nim niespodzianek: umiała przenieść ją do naszego świata i dać jej szczęście. Nie zapomniałaby o niej i zawsze byłaby gotowa służyć pomocą. 


Nagrodą jest książka Tully Paulinny Simons.


II MIEJSCE

zajmuje

Klementynka

Jej praca od razu zwróciła naszą uwagę. Autorka wyraziła w niej swoje pragnienia, ale nie zapomniała przy tym o marzeniach swojej ulubionej bohaterki. Zna dobrze jej uczucia i jest gotowa zawsze jej pomagać. Nawet w tych zabawnych sytuacjach...


Nagroda jest książka Opactwo świętego grzechu Sue Monk Kidd


III MIEJSCE

zajmuje

Anna Kulawiak

Mimo licznych wad swojego ulubionego bohatera jest gotowa przenieść go do naszego świata. Wierzy, że w rzeczywistości odnalazłby się i dzięki swoim zaletom stał się dobrym i wybitnym człowiekiem. 


Nagrodą jest książka Madonny z Bari Renaty CzarneckiejZwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do śledzenia naszych dalszych poczynań! 


Share:

4 komentarze :

  1. Dziękuję! Ależ mnie uszczęśliwiliście, tym bardziej, że "Madonny z Bari" to strzał w dziesiątkę, dla takiej miłośniczki historii jak ja :)
    Gratulacje do Zosi i Klementynki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję! I gratuluję Zosi i Ani! :)

    OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates