NAJNOWSZE

niedziela, 8 listopada 2015

WYNIKI Co Ci w duszy gra...?
Niedawno dobiegł końca urodzinowy tydzień Essentii, który Wam – czytelnikom – powinien pozostać na długo w pamięci nie tylko ze względu na radośnie spędzony z nami czas, ale przede wszystkim za sprawą wielu konkursów, w których mogliście wykazać się kreatywnością i wygrać wspaniałe nagrody. Dziś spieszymy z odpowiedzią, kto i dlaczego stał się laureatem. Zapraszamy!

Prac przysłaliście sporo. Na tyle dużo, że wyłonienie zwycięzców – uff, dobrze, że nagradzamy kilka, a nie jedną osobę! – okazało się nie lada wyzwaniem. Debatowaliśmy, ocenialiśmy, porównywaliśmy, zastanawialiśmy się... między nami wrzało! I to przez Was, przez Wasze prace. Ale udało się – po wielu gorących dyskusjach wybraliśmy piątkę laureatów. To ich prace przypadły nam najbardziej do gustu. 

Ocenialiśmy różnie, doceniając bądź krytykując odmienne elementy. Jednak łączyło nas jedno: poszukiwanie cieniutkiej niteczki, po której moglibyśmy dojść do źródła: pasji. Wyglądaliśmy takich recenzji, które nie tylko merytorycznie i poprawnie omawiają książkę, ale stanowią odbicie zainteresowań i miłości do literatury recenzenta. Bo to – wedle istoty Essentii – stanowi klucz do sukcesu. 

I wybraliśmy! Oto laureaci i tytuły książek, które zostały przez nich zrecenzowane:

Pierwsze miejsce zajmuje

Małgorzata Gołko 

za recenzję Dziecka śniegu!


Drugie miejsce zajmują

Edyta Chmura 

za recenzję Błękitnego zamku

oraz 

Aleksandra Kolanus 

za recenzję Cienia wiatruTrzecie miejsce zajmują

Michalina Kulińska 

za recenzję Czy wspomniałam, że cię kocham?

oraz 

Sebastian Czapliński 

za recenzję Golem.Tak jak wspomnieliśmy: nie wiecie, o jakie nagrody walczyliście, a zatem... niech pozostanie to słodką tajemnicą do momentu, aż nie wyjmiecie ich ze swoich skrzynek! 

Jedynie Małgorzata Gołko może już cieszyć się książkami Jessiki Sorensen: Przypadki Callie i Kaydena oraz Ocalenie Callie i Kaydena.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej, a wszystkim – weny twórczej, która umożliwiła Wam stworzenie tak wyśmienitych recenzji.  

Share:

7 komentarzy :

 1. Gratuluję dla zwycięzców, ale droga Redakcjo czy w poście konkursowym nie było napisane, że zwycięzcy będą wybrani losowo, a nie za względu na najciekawszą recenzję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poście konkursowym zostało napisane, że nagrody zostaną rozlosowane, nie laureaci :-)

   Usuń
  2. Mogłam się nie doczytać, przepraszam za zawracani głowy.

   Usuń
 2. Dziękuję i gratuluję zwycięzcom! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie należy wysłać adres do wysyłki nagrody? :)

   Usuń
 3. Dziękuję! I gratuluję wszystkim recenzentom! :)

  OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates