NAJNOWSZE

piątek, 15 stycznia 2016

Coś małego dla każdego

Serialomaniacy!

Dziś mam dla was małą dawkę seriali, dla dużych dzieci... i nie tylko! Każdy z nas ma czasem ochotę na bajkę.


SpongeBob Kanciastoporty

źródłoSpongeBob wraz ze swoim zwierzątkiem, ślimakiem Gacusiem, mieszka na dnie oceanu w pięknym ananasowym domku. Sąsiadem gąbki (Tak! Gąbki, a nie sera ;)) jest Skalmar, którego zachowanie SpongeBoba niejednokrotnie doprowadza do szaleństwa.  Nasz mały bohater ceni sobie pracę  w restauracji Pod Tłustym Krabem, jednak na pierwszym miejscu stawia przyjaciół: Patryka i Sandy.


Pingwiny z Madagaskaru

źródło


Każdy z nas zna czwórkę niesamowicie odważnych pingwinów: Kowalskiego, Rico, Szeregowego i Skippera. Mają jedną ważną misję: pilnować porządku w Central Park Zoo. Ich zadanie jest utrudnione, ponieważ Julian – król lemurów – i jego świta skutecznie przeszkadzają oddziałowi w operacjach. Agenci dzięki swoim umiejętnościom zdobywają wiele przyjaciół, ale również i wrogów, przed którymi muszą bronić zwierzęta i ludzi.Oggy i ferajna (Oggy i karaluchy)

źródłoOggy – niebieski kot z czerwonym nosem ma problem z niechcianymi lokatorami. Karaluchy podkradają mu jedzenie z lodówki, wyśmiewają się z niego, hałasują, psocą... Robaczki nie poprzestają na jednej "ofierze", często dokuczają przyjacielowi i zarazem sąsiadowi  Oggy'ego, Jackowi.  Ale karaluchy to nie jedyne zmartwienie kota. W sąsiedztwie mieszka Bob.
Jak już wspomniałam w poprzednich wpisach, możecie podawać własne sugestie, a ja chętnie poszerzę swoje horyzonty. Piszcie na adres redakcyjny: essentia_redakcja@op.pl lub w komentarzach, a w następnym artykule uwzględnię wasze propozycje.


Share:

1 komentarz :

  1. Pingwiny z Madagaskaru mogłabym oglądać cały czas. Dosyć często oglądałam też SpongeBoba. Trzecią bajkę kojarzę, chyba nawet oglądałam kilka odcinków, ale... teraz nie mam na to czasu. Nie mniej jednak, to bardzo ciekawe bajki. I przede wszystkim - śmieszne :)

    OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates