NAJNOWSZE

środa, 23 lipca 2014

Dwa oblicza!


źródło
Granica między dobrem a złem przecina serce każdego człowieka.


Po przeczytaniu pierwszej części nie mogłam się doczekać kolejnej, wręcz zakochałam się w tej serii. Alicja i jej przyjaciele stali mi się bardzo bliscy i wiedziałam, że muszę dowiedzieć się, jak potoczą się ich dalsze losy. Gdy tylko druga część wpadła mi w łapki, pochłonęłam ją w bardzo szybkim tempie i po przeczytaniu ostatnich stron nie mogłam uwierzyć, że to już koniec. 
Ten tom nie rozczarował mnie, wręcz przeciwnie, przewyższył moje oczekiwania. 
Akcja toczy się w bardzo szybkim tempie, a cała historia jest bardzo oryginalna i świeża. 


Ali już zna swoje moce i wie, jak skutecznie walczyć z zombi, jednak ta jedna noc... ta jedna walka znów zmienia całe życie naszej bohaterki...

Podczas tego pojedynku jeden z zabójców zostaje ugryziony przez żywego trupa i, co najgorsze... gryzie Alicję. Po tym incydencie z dziewczyną dzieją się dziwne, niekoniecznie dobre, rzeczy. Jej odbicie w lustrze żyje własnym życiem i powoli zaczyna przypominać zombi... Alicja zdaje sobie sprawę, że ma kłopoty. W tych trudnych chwilach liczy na pomoc i wsparcie swojego ukochanego Cole'a, jednak ten niespodziewanie postanawia od niej odejść.... Dziewczyna jest załamana...


Toksyna zombi spowodowała, że w ciele Ali "narodził się" zły duch.
Dwa oblicza dziewczyny walczą o przejęcie ciała.... 
Nasza bohaterka, by ocalić siebie i tych których kocha, musi podjąć walkę.... z samą sobą.
A kto wygra? Czy związek Ali przetrwa próbę czasu...?

Tego wam nie zdradzę, ale zapraszam do zapoznania się z Kronikami Białego Królika, które oderwą was od szarej rzeczywistości i przeniosą w świat fantazji i romansu, gdzie zło toczy nierówną walkę z dobrem..

Cieszy mnie to, że autorka poprzez przyjemną powieść stara się przekazać czytelnikowi ważne wartości, takie jak miłość, lojalność wobec przyjaciół oraz odwagę i poświęcenie. 

Uważam, że Alicja i lustro zombi to udana kontynuacja serii, godna uwagi wszystkich moli książkowych. Każdy, kto lubi historie paranormalne z nutką romansu, na pewno nie będzie zawiedziony.

Z niecierpliwością czekam na część trzecią. Uważam, że seria jest bardzo oryginalna i lekka. Chyba nigdy dotąd nie spotkałam się z takim opisem zombi, który dodaje tylko uroku tej powieści. Myślę, że to nie tylko książka dla młodzieży, można się przy niej świetnie zrelaksować i, jak już wspomniałam, przenieść się do innego świata. Nie wiem, jak przeboleję ten czas oczekiwania na kolejny tom, ale myślę, że warto czekać.


Za mile spędzone chwile z wspaniałą książką dziękuję wydawnictwu Harlequin/ Mira.

Share:

2 komentarze :

  1. Miałam te książki na oku, a teraz jestem jeszcze bardziej pewna, że chcę je poznać bliżej:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi również bardzo podobała się ta część! :)
    Cole <3 :D

    OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates