NAJNOWSZE

czwartek, 16 lipca 2015

Ach, ten Londyn...

źródło
Jeśli chcesz... 

– zwiedzić Londyn bez wychodzenia z domu,
– poznać sekret japońskich wampirów,
– dowiedzieć się co nieco o "selfish selfie"... 

zajrzyj do czasopisma "English Matters" i spędź miłe chwile, ucząc się przez zabawę. 


Na początek fenomen Lolity Nabokova – czyli coś dla pasjonatów literatury. Dlaczego jest to lektura dość kontrowersyjna? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w dziale This & That

Co w People & Lifestyle? Zaskoczę was – poznacie pewien projekt, który łączy antropologię i fotografię z modą i jedzeniem. Na czym polega? O tym opowiedziała Klara Keler.

Czym tym razem zaskoczy nas dział Culture? Jednym z ciekawszych tematów okaże się z pewnością The Nation's Village Hall. Aby dowiedzieć się, co stanowiło inspirację dla inicjatorów budynku oraz co ciekawego można w nim znaleźć, przeczytajcie krótki artykuł. 

Jak to zwykle bywa, dział Travel oferuje nam wspaniałe przygody, a wśród nich: wycieczkę po Londynie i co nieco o Polish Route 66. Warto zapoznać się przede wszystkim z pierwszym artykułem – niesamowite fotografie, opisy i ciekawostki zatrzymają waszą uwagę na długo, ale gwarantuję, że nie będziecie się nudzić ani przez chwilę!

W Conversation Matters tym razem znajdziecie niezwykle interesującą rozmowę kwalifikacyjną. Dla tych, którzy szukają pracy, jest to bardzo dobra wskazówka. 

W przedostatnim dziale – Leisure – został zamieszczony artykuł o... selfie! Tak, możecie przeczytać o fenomenie tego typu zdjęć i poznać ich historię.

Dział Language zawiera krótką, aczkolwiek przydatną, notkę dotyczącą idiomów na literę A. Dowiecie się m.in. w jakiej sytuacji można użyć stwierdzenia an arm and a leg

Mam nadzieję, że ten krótki przegląd zachęci was do sięgnięcia po kolejny numer "English Matters" i nie będziecie żałować ani chwili spędzonej z nim. 

Share:

1 komentarz :

  1. Niedawno przeczytałam ten magazyn i myślę, że będę to robić regularnie :)
    Moje-ukochane-czytadelka

    OdpowiedzUsuń

Wiele dla nas znaczą Wasze opinie, dlatego dziękujemy za każdy zostawiony ślad i zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami.

 
Wróć na górę
Copyright © 2014 Essentia. Design: OtwórzBlo.ga | Distributed By Gooyaabi Templates